کرمانشاه آنلاین

معین همتی

معرفی مشاغل کرمانشاه

۱۵ تیر ۱۴۰۰ 396 بازدید
کرمانشاه آنلاین

معین همتی

معین همتی

معین همتی متولد 1363/04/26 از کرمانشاه میباشد که در همان سن نوجوانی علاقه شدیدی به کار آرایشگری داشت و طی مراحل آموزش و همکاری با چندین آرایشگر زبردست در مسابقات آرایشگری کشوری شرکت نمود با کمترین امکانات موجود توانست کسب مقام کشوری را بدست بیاورد

معین همتی آرایشگر کرمانشاهی که به خاطر توانایی اش در زدن موها در مدتی کمتر از پنج دقیقه شهرت پیدا کرده. معین می تواند موهای شما را در کمتر از پنج دقیقه تبدیل به مدل باب کند. او در رنگ مو و آرایش مو هم بسیار ماهر است. هم در اینستاگرام  و هم در اینستاگرام آرایشگاهش ویدئوهای زیادی از کارهای فوق العاده ی او وجود دارد که تماشای آن ها حتماً شگفت زده تان خواهد کرد.

معین همتی

معین همتی در حال اصلاح کودک

معین همتی

 

معین همتی

تماس با معین همتی : 09182313500 

آرایشگری مردانه 

 

اگر قصد ورود به حرفه آرایشگری مردانه را دارید و قبل از هر اقدامی عملی به خوبی می دانید که این حرفه یک مهارت کاملاً تخصصی است. لذا هرگز نمی توانید بدون کسب مقدمات کافی در آموزش آرایشگری مردانه، چنین کسب و کاری را برای خود راه اندازی کنید. پس برای مقدمات امر باید زمینه جدی در آموزش آرایشگری مردانه را فراهم آورید.

در این بین سوال کلیدی آن است که نقطه شروع آموزش آرایشگری مردانه چه چیز است؟ در واقع قرار است این حرفه را چگونه آغاز کنیم؟ آیا الزاماتی مد نظر وجود دارد؟ و یا اینکه باید دست به کار باشیم و در محیطی آمیخته با کسب مهارت های تجربی، تسلط خود را بر این حرفه فراهم آوریم؟

 کسب مهارت های حرفه ای در این کسب وکار آماده سازید و در این بین داشتن یک نگاه جدی در پرداختن به آموزش آرایشگری مردانه از هر اقدام دیگری موثرتر است.

آغاز آموزش آرایشگری مردانه در نگاه سنتی

همه می دانیم که آرایشگری مردانه شغلی تماما درگیر با مهارت ‌های تخصصی است. پس باید در جوار یک استاد این مهارت را کسب کنیم. نگاه سنتی برای کسب مهارت های کافی در آرایشگری مردانه، ماندن به صورت یک شاگرد و یا وردست در نزدیک آرایشگر کاربلد است.

اگر راهی هر یک از سالن های آرایشگری مردانه باشید، احتمالا متوجه یک یا چند وردست در کنار استاد کار آرایشگری هستید. کسانی که غالباً جوان سال هستند و از همین حالا فکر آینده شغلی خود را کرده، قصد دارند تا با وردستی در کنار یک استاد آرایشگری مردانه، فوت و فن کار را یاد بگیرند.

شروع آموزش آرایشگری مردانه

اما این ماجرا در نقطه شروع آموزش آرایشگری مردانه، بسیار سخت و زمانبر است و در نهایت نمی ‌تواند دیدی جامع و کاملاً حرفه‌ای برای هنرجو به وجود آورد. احتمالاً در یک سالن آرایشگری مردانه طیف کاملی از انواع اصلاح مو و اصلاح صورت اتفاق می ‌افتد.

اما لزوما این جریانات منجر به کسب مهارت بالا برای هنرجویان نمی ‌شود. سالن آرایشگری مردانه محل کسب و کار است و هیچ یک از مشتریان علاقه ندارند تا موهای خود را کانون کسب مهارت های یک هنرجوی تازه کار کنند. به این ترتیب با وردستی در کنار استاد کار، تنها چند سالی را بدون کسب مهارت های سطح بالا سپری خواهید کرد.

لذا ظاهراً نمی ‌توانیم ماندن در یک سالن آرایشگری مردانه و تماشای دستان ماهر استاد کار را به عنوان نقطه شروع آموزش آرایشگری مردانه در نظر بگیریم. برای آغاز راه بهتر است در همان قدم اول حرفه ای باشیم و با حضور در یک آرایشگاه  مردانه فارغ از هر فشار و استرسی تحت نظارت مربی کاربلد مهارت های سطح بالا را کسب کنیم

اشتراک گذاری
برچسب‌ها:

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. باسلام وخسته نباشیدخدمت آقامعین استادعزیزکه واقعابنده تاحالا خیلی جاهاروعوض کردم به عنوان آرایشگاه ولی هیچوقت به اندازه اون به باری که به ایشون زحمت دادم راضی نبودم واقعاکارش عالیه وبااخلاق خوب وتعهدکاری باوجوداینکه خیلی سرشون شلوغه ولی خداییش براهرنفرخیلی وقت میزاره هدفش فقط پول درآوردن نیس ورضایت مشتری براشون خیلی مهمه من خودم به شخصه ازش تشکرمیکنم وخسته نباشیدمیگم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دانلود اپلیکیشن اندروید کرمانشاه آنلاین دانلود